Küpsiste kasutamine veebilehel

Käesolevas dokumendis on kirjeldatud küpsiste (cookies) kasutamine Unaflor OÜ hallatavatel veebilehtedel. Küpsisteks nimetatakse tekstifaile, mille veebilehitseja salvestab Teie seadmesse veebilehte külastades.

Küpsised jagunevad oma olemuselt kaheks:

Seansiküpsised: Need on ajutised küpsised ja kaovad, kui lahkute veebilehelt või sulgete veebilehitseja. Selliseid küpsiseid saab kasutada veebilehe teatud funktsioonide võimaldamiseks.

Püsiküpsised: Need kehtivad küpsises kirjeldatud aja jooksul ega kustu veebilehitseja sulgemisel. Selliseid küpsiseid aktiveeritakse iga kord külastades veebilehte, mis selle küpsise lõi. Võidakse kasutada, näiteks, veebilehe eelistuste meelde jätmiseks või statistiliste andmete kogumiseks.

Küpsiste kasutamine võimaldab veebilehtede kasutajatele parandada lehe külastamise kasutajakogemust ning lehe haldajale parandada veebilehe toimivust.

Meie küpsised võivad olla loodud erinevate teenusepakkujate poolt, mille abil saame oma teenuseid pakkuda, optimeerida ja arendada.  Teiste teenusepakkujate küpsised alluvad nende reeglitele ja sellised teenusepakkujad on näiteks:

Teised teenusepakkujad võivad koguda oma küpsiste abil informatsiooni veebilehe külastaja veebi kasutamise harjumuste kohta, mille alusel on võimalik pakkuda kasutajale suunatud reklaami.

Meie veebilehtede kasutajad loetakse küpsistega nõustunuks, kui veebilehitseja seadistustes on küpsiste kasutamine lubatud. Kui Te ei nõustu küpsiste kasutamisega, peate selle keelama oma veebilehitseja seadistustes. Kui Te küpsiste kasutamisega ei nõustu ja keelate selle veebilehitseja seadistustes, võivad mitmed meie veebilehtede teenused ja funktsioonid olla piiratud või mitte töötada.

Käesolevaid tingimusi võidakse muuta ilma sellest ette teatamata.

Kui Teil on küsimusi või ettepanekuid, võtke palun ühendust jaluses toodud e-posti aadressil.

Shopping Cart